شرکت پادیاوینا در سال ۱۳۸۱ با هدف ارائه محصولات نوین ساختمانی با تأکید بر ارائه سیستمهای ساخت و ساز خشک و سبک تشکیل گردید. این شرکت در جهت تحقق این اهداف همکاری خود با شرکتهای مختلف جهان همانند کناف ایران (+k)، FERMACELL آلمان ، AMF آلمان، ETERNIT بلژیک و TALENT چین در زمینه سیستم های درای وال و سقفهای کاذب و همچنین شرکتهای CREATON آلمان، EQUITONE بلژیک و TEMPIO اسپانیا در زمینه سیستم های نما شروع کرد، که حاصل آن اجرای بیش از صدها پروژه موفق در سراسر ایران باشد.
شرکت پادیاو بنا همچنین توانسته است اولین ارائه کننده و مجری برخی از این محصولات همانند محصولات شرکت FERMACELL آلمان(پانل های Gypsum fiber ) و CREATON آلمان(نماهای سفالی رنگی) و EQUITONE بلژیک(نماهای Fibercement رنگی ) در ایران باشد. این شرکت طی تمامی این سالها، همواره سعی بر انتقال صحیح دانشهای اجرایی این محصولات به داخل کشور داشته، و با اقداماتی همانند تهیه و ارائه Shop drawing و محاسبات با همکاری شرکت های اروپایی و همچنین تولید براساس Shop drawing که طراحان و آرشیتکتها را قادر به ارائه طرحی بهتر با تنوع اندازه های مناسب نموده که در نهایت به زیبایی پروژه می انجامد.
ارائه گارانتی های ۲۰ ساله از طرف کارخانه سازنده و بازدید پروژه توسط کارشناسان اروپایی و فراهم نمودن امکان سفر به این کشورها جهت بازدید از محصولات همان پروژه در هنگام تولید از دیگر مواردی است که موجب متمایز شدن این شرکت در نحوه ارائه محصولات و خدمات نسبت به سایرین گردیده است.

محصولات

جهت مشاهده محصولات پادیاوبنا کلیک کنید

پروژه ها

جهت مشاهده پروژه های پادیاوبنا کلیک کنید