درباره پادیاو بنا

درباره پادیاو بنا


شرکت پادیاوبنا در سال ۱۳۸۱ باهدف ارائه محصولات نوین ساختمانی با تأکید بر ارائه سیستمهای ساخت و ساز خشک و سبک تشکیل گردید . این شرکت در جهت تحقق این اهداف همکاری خود را با شرکتهای کناف ایران ، FERMACELL آلمان ، AMF آلمان و ETERNIT بلژیک ، TALENT چین در زمینه سیستمهای درای وال و سقفهای کاذب و همچنین شرکتهای CREATON آلمان و ETERNIT بلژیک در زمینه سیستمهای نما شروع کرد که حاصل آن اجرای بیش از صدها پروژه موفق در کل ایران بوده است .

شرکت پادیاوبنا همچنین توانسته است اولین ارائه کننده و مجری برخی از این محصولات همانند محصولات شرکت Fermacell آلمان ( پانل های Gypsum fiber ) و Creaton آلمان ( نماهای سفالی رنگی ) و Eternit بلژیک ( نماهای Fibercement رنگی ) در ایران باشد .


با توجه به تجربه سالیان گذشته و پروژه های اجرا شده ، همواره سعی بر انتقال صحیح دانشهای اجرایی این محصولات به داخل کشور داشته ایم . اقداماتی همانند تهیه و ارائه Shop drawing و محاسبات از طرف کارخانه سازنده در آلمان و بلژیک و همچنین تولید براساس Shop drawing که طراحان و آرشیتکتها را قادر به ارائه طرحی بهتر با تنوع اندازه های مناسب نموده که در نهایت به زیبایی پروژه می انجامد .
ارائه گارانتی های ۳۰ ساله از طرف کارخانه سازنده و بازدید پروژه توسط کارشناسان آلمانی و فراهم نمودن امکان سفر به کشور آلمان و بلژیک جهت بازدید از محصولات همان پروژه در هنگام تولید از دیگر مواردی است که موجب متمایز شدن این شرکت در نحوه ارائه محصولات و خدمات نسبت به سایرین گردیده است .